+37067066736           info@vkcpower.eu           Kalvarijų g. 87, Vilnius

     

Klubas

Vilniaus Kendo Centras įkurtas 2006-taisiais metais Gijos Amkoladze vyresniojo iniciatyva. Klubas populiarina Japonijos Kendo kovos meną Lietuvoje. Klubo nariai aktyviai praktikuoja ir tobulinasi kendo kovos mene. Vilnaus Kendo Centras (VKC) yra Lietuvos Kendo Asociacijos narys. Taip pat VKC bendradarbiauja su kitais kendo klubais, kendo organizacijomis Europoje ir pasaulyje. Klubą oficialiai palaiko Lenkijos Kendo Federacija. Nuo pat įkūrimo klubo nariai aktyviai dalyvauja Lietuvos ir užsienio kendo renginiuose.

Vilniaus Kendo Centro klubas reguliariai dalyvauja tarptautinėse varžybose bei seminaruose. Varžybose dalyvaujame ir Lietuvos Nacionalinės Kendo rinktinės sudėtyje. Taip pat esame Lietuvos čempionai ir vicečempionai, tarptautinių rungtynių nugalėtojai, medalininkai.

Kendo mūsų klubo nariams tapo daugiau nei tiesiog treniruotės. Kendo tapo mūsų gyvenimo dalimi. Mes susitinkame vedini bendro tikslo. Bendras tikslas mus vienija. Kai esame vieningi, palaikom vienas kitą visa širdimi ir uoliai dirbam. Kai yra bendras tikslas, – vieningumas ir palaikymas, – tai šeimos požymiai. Būtent todėl Vilniaus Kendo Centras yra daugiau nei kendo klubas, tai – kendo ŠEIMA.

Scroll to top